Proces współpracy z Visuana

Zobacz, jak możesz oszczędzić czas dzięki zleceniu nam swojego projektu.

ETAP 1

Zapytanie ofertowe

Wyślij zapytanie na adres karol@visuana.pl, zadzwoń do nas pod +48 609 099 089 lub napisz na Messengerze. Na początek potrzebujemy informacji, jaki projekt chcesz zrealizować, jaki masz budżet i na kiedy niezbędna jest realizacja. Wtedy umówimy się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie w Warszawie lub online, z wykorzystaniem udostępniania ekranu.

1
ETAP 1
ETAP 2

Spotkanie wstępne

Podczas spotkania na żywo w Warszawie lub online opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my przedstawimy Ci propozycje ich realizacji. Omówimy wizję Twojego projektu oraz zadbamy, aby zmieścić się w nawet najbardziej konserwatywnym budżecie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

2
ETAP 2
ETAP 3

Realizacja projektu przez Visuana

W ciągu min. 5 dni roboczych przygotujemy pierwszy szkic graficzny Twojego projektu. Zasugerujemy ulepszenia i możliwości perfekcyjnej realizacji Twojej wizji ostatecznej strony, bloga lub sklepu. Prześlemy Ci projekt na żywo do podglądu w przeglądarce. 

3
ETAP 3
ETAP 4

Poprawki i usprawnienia projektu

Na podstawie Twoich uwag przekazanych w formie mailowej bądź kolejnego spotkania online wprowadzamy usprawnienia i poprawki do projektu. Jeśli nie jesteś pewny/pewna, jak konkretne zmiany wpłyną na ostateczny wygląd Twojej strony, pokażemy Ci ich efekt na „żywym organizmie”, z podglądem zmian na żywo. Wyróżnia nas to od innych agencji, gdzie po zgłoszeniu Twoich uwag nie masz już prawa do bezpłatnych zmian. W Visuana masz prawo aż do 2 rund bezpłatnych poprawek w cenie projektu.

4
ETAP 4
ETAP 5

Finalizacja projektu

Po zatwierdzonych poprawkach i usprawnieniach w Twoim imieniu podłączamy domenę internetową, zabezpieczamy stronę, konfigurujemy wykupiony przez Ciebie certyfikat SSL i pomagamy w podłączeniu adresu e-mail w Twojej domenie. Po zatwierdzeniu projektu dostajesz od nas rok gwarancji poprawnego działania strony oraz 50% zniżki na dodatkowe usprawnienia oraz pomoc techniczną.

5
ETAP 5

Nasze osiągnięcia w liczbach

O Visuana

0 +
lat doświadczenia w realizacji stron, sklepów internetowych i blogów
0 +
zrealizowanych z sukcesem projektów dla Klientów w całej Polsce
0
łączny roczny obrót netto Klientów Visuana w Polsce w mln PLN
0 +
liczba kaw wypitych przez zespół podczas pracy dla naszych Klientów (estymacja)

Interesuje Cię szczegółowa oferta Visuana i cennik?