Kontakt i zapytania ofertowe

Umów się z nami na spotkanie w Warszawie lub online. 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj błyskawiczną wycenę do 24h

Kontakt bezpośredni

Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatne spotkanie w Warszawie lub online.

Dane rejestrowe

Visuana.pl
ul. Księcia Ziemowita 53
03-885 Warszawa

biuro@visuana.pl

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty Visuana

Pytania i odpowiedzi

W zależności od skomplikowania Twojego projektu, realizacja może zająć od 72 godzin do kilku tygodni. W przypadku standardowych stron internetowych, nasi Klienci otrzymują pierwszy projekt w 7 dni w 90% przypadków.

Zależy nam na tym, aby maksymalnie dopasować się do Twoich oczekiwań. Jeśli przygotujesz preferowane kolory, fonty oraz przykłady podobnych stron, które Ci się podobają, zdecydowanie usprawni to proces naszej współpracy.

Większość nowoczesnych stron, blogów i sklepów internetowych zawiera w sobie również dużo mediów: zdjęć, wideo i animacji. Jeśli posiadasz zdjęcia, wideo lub animacje o wysokiej jakości, które chcesz umieścić na stronie, przekaż je nam podczas lub przed spotkaniem wprowadzającym.

Jeśli nie zamierzasz zlecać Visuana napisania tekstów na stronę i chcesz zająć się tym samodzielnie, przygotuj je również najwcześniej, jak to możliwe. Skróci to proces projektowania i realizacji strony, bloga lub sklepu.

W zależności od skomplikowania Twojego projektu, projektu graficznego i liczby podstron, koszt może znacząco się różnić. Podstawowe wizytówki internetowe z 1 podstroną i unikalnym projektem graficznym przygotujemy dla Ciebie nawet już za 999,00 PLN.

W przypadku realizacji skomplikowanych portali internetowych, ten koszt może znacząco wzrosnąć. Podczas spotkania i po prezentacji przez Ciebie przykładów stron, które Cię inspirują, zasugerujemy usprawnienia i zmiany w celu maksymalnego obniżenia ostatecznego kosztu dla Ciebie.

W zdecydowanej większości przypadków Klienci przychodzą do nas z gotowymi tekstami (copy) do umieszczenia na stronie. Z chęcią pomożemy jednak je przygotować - prosimy jednak o informację przed rozpoczęciem realizacji strony.

Nasz copywriter przygotuje dla Państwa na osobne zlecenie teksty reklamowe, skoryguje istniejące teksty oraz doradzi, jak umieścić je na stronie, aby maksymalnie zainteresować potencjalnych Klientów.

W trakcie realizacji projektów robimy wszystko, aby dać z siebie 100% kreatywności, pasji i wysiłku. Dlatego z szacunku dla naszego czasu zazwyczaj prosimy o zaliczkę przed rozpoczęciem realizacji projektu. Zaliczka wynosi zazwyczaj ok. 30% wartości projektu.

Pozostała część wynagrodzenia płatna jest po ukończeniu przez nas 2 rund poprawek. Po dokonaniu pełnej płatności uruchamiamy Twoją stronę, aby mogli ją podziwiać Twoi Klienci.

Tak, wystawiamy faktury z 23% VAT. Możliwe jest także rozliczenie na podstawie umowy o dzieło.

Przy zamówieniu od Visuana strony, bloga lub sklepu internetowego, dodajemy całkowicie za darmo poniższe usługi:

  • Podpięcie i wykupienie domeny internetowej
  • Konfiguracja serwera
  • Podpięcie i konfiguracja zakupionego certyfikatu SSL
  • Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa strony i zabezpieczenie jej przed niepowołanym dostępem przez osoby trzecie
  • 1 rok gwarancji na poprawne działanie strony

W Visuana zaprojektujemy, skonfigurujemy i uruchomimy unikalny projekt Twojej strony, bloga lub sklepu internetowego. Budżetując koszt projektu, pamiętaj o uwzględnieniu:

  • Kosztu serwera (na pliki strony, bazę danych oraz usługę poczty e-mail) - jeśli nie posiadasz swojego serwera, z chęcią udostępnimy Ci miejsce w cenie już od 4,99 PLN / miesiąc.
  • Kosztu wykupienia i odnowienia domeny internetowej. Jej cena zależy od usługodawcy, przez którego kupowana i odnawiana jest domena. Przykładowo, dla domeny .pl zwyczajowy koszt to kilkadziesiąt złotych rocznie. Jeśli nie posiadasz domeny, wykupimy ją w Twoim imieniu po uprzedniej akceptacji.
  • Koszt certyfikatu SSL do zabezpieczenia strony ("kłódka" przy adresie strony). W zależności od technologii i gwarancji, cena certyfikatu może różnić się u usługodawców. Pierwsza konfiguracja certyfikatu SSL jest w cenie. Istnieje możliwość uzyskania darmowego certyfikatu SSL dla Twojej strony - zapytaj nas o więcej szczegółów.
  • Zdjęcia, teksty, animacje i wideo do wykorzystania na stronie. Chociaż zlecenie wykonania takich mediów w wysokiej jakości to znaczące koszty, pomożemy Ci zdobyć maksymalnie dużo materiałów z ogólnodostępnych, legalnych źródeł, całkowicie za darmo. Zapytaj nas o więcej szczegółów.

Interesuje Cię szczegółowa oferta Visuana i cennik?